Koordynatorki

Projekt Busola to inicjatywa mentorek współpracujących ze Stowarzyszeniem Podnoszenia Kwalifikacji Kobiet (SPKK). Więcej o organizacji można dowiedzieć się odwiedzając stronę: http://www.spkk.org.pl/

ll3.png

 

Obecna odsłona projektu to już czwarta edycja Busoli (2018/2019). Projekt jest współtworzony z pomocą koordynatorek oraz teamu organizacyjnego.

KOORDYNACJA:

ab

Ana M. Brajnović


Dyrektor rozwoju projektów w SPKK. Absolwentka zarządzania biznesem. Pracowała w bankowości. Obecnie większość swojego czasu poświęca na fundraising dla stowarzyszenia. Jest głęboko przekonana, że pomoc młodym ludziom zmienia świat.

 

Anna Czajka


Producentka programów informacyjnych w grupie TVN. Laureatka konkursów literackich. Zaczynała w podstawówce od prowadzenia gazetki szkolnej. Tańczy salsę kubańską. Ważna jest dla niej etyka pracy i drugi człowiek.

 

JB-okJustyna Bal


Absolwentka ekonomii Politechniki Warszawskiej. Pracuje w finansach. Prywatnie kochająca żona, wspaniałego mężczyzny. Fascynuje ją różnorodność ludzi. Nałogowo czyta książki o etyce, rozwoju i wartościach w miejscu pracy. Bliski jest jej temat rozwoju kobiet. Uczy się być optymistką odkrywając tajniki psychologii pozytywnej. Prowadzi fanpage Goodlife. Otwarta na potrzeby społeczne i zaangażowanie w lokalne społeczności.

 

Mia1Mia Luba


Studentka Psychologii (z którą wiąże swoją przyszłość zawodową) oraz Afrykanistyki – to już zupełnie dla frajdy. W wolnych chwilach gotuje roślinne potrawy, najchętniej dla większej liczby ludzi, chodzi po pchlich targach, ratuje jedzenie przed wyrzuceniem w ramach Foodsharingu, czyta reportaże o ludziach oraz świecie i stara się go doświadczać jak najgłębiej podczas podróży.

 

ww

Wioletta Wawer


Pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk. Z pasją zaangażowana w projekty pozarządowe, głównie wspierające rozwój rodziny, ale również edukację ekologiczną. Ma szczęście współpracować z tymi, którzy mają mało czasu i wielkie serce.

 

ORGANIZACJA:

WBC

   Wiktoria Babkiewicz – Chacia


Specjalistka w dziedzinie zarządzania projektami. Doświadczenie zawodowe zdobywała w przedsiębiorstwach prywatnych, uczelni państwowej (SGH, której też jest absolwentką), jak i w międzynarodowej korporacji. Lubi porządkować, organizować i planować. Bliska jest jej tematyka rozwoju osobistego, coachingu i psychologii. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. W relacjach z innymi ceni wzajemne zaufanie, otwartość i zaangażowanie.

 

OlaB-okAleksandra Banaszkiewicz

Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Pracuje jako Project Manager w dziale lifestyle w Agorze. Kocha wszystko co ludowe. Przez 15 lat ćwiczyła się w śpiewie i tańcu ludowym. Czas spędza angażując się społecznie i działając w Catholic Voices. Uwielbia się uśmiechać i dzielić radością.

MP-okMagdalena Piątkowska


Specjalista ds. sprzedaży, trener procesów, chórzystka. Zawodowo związana z jedną z ogólnopolskich stacji telewizyjnych, gdzie odpowiada za komercjalizację oferty i kontakt z partnerami biznesowymi Telewizji. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Grupy TROP, wieloletnia wolontariuszka i koordynatorka projektu Szlachetna Paczka. Zaangażowana trenersko także w Drabinę Jakubową, czy projekt Busola. Od zawsze interesowała ją ludzka historia, stąd pierwsze zawodowe kroki stawiała w dziennikarstwie. W kręgu jej zainteresowań prospołecznych ma przede wszystkim wsparcie procesów rozwojowych, stawianie na mocne strony, świadomość siebie, otwartą i skupioną na poszukiwaniu rozwiązań komunikację. Prywatnie szczęśliwa mężatka, właścicielka uroczego buldożka o imieniu Hugo, entuzjastka muzyki.

 

OlaSOla Seliwiak


Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego – Instrumentalistyka – specjalność gra na altówce. Ukończyła również Podyplomowe Studia Menedżerskie w zakresie zarządzania dla twórców, artystów i animatorów kultury oraz Studium Małżeństwa i Rodziny. Zawodowo zaszczepia w dzieciach pasję do muzyki jako instruktor rytmiki. Jest również altowiolistką trio Mamofonia. Prywatnie żona i mama. Jej pasją jest psychologia, której zgłębianie ma na celu odkrywanie, słuchanie, rozumienie oraz bycie w relacji z drugim człowiekiem.

 

MilenkaMilena Strus


Żona. Mama. Architekt. Aktywna zawodowo, dobrze zorganizowana mama dwóch małych chłopców, dzielnie wspierana przez męża. Realizuje swoje pasje poprzez pracę, która daje jej satysfakcję – uwielbia sprawiać radość swoim klientom, odpowiadając na ich indywidualne potrzeby. Nieustannie szukająca nowych inspiracji, rozwija swoje zainteresowania, które z radością odkrywa. Kocha swoją rodzinę, czytanie książek po zmroku, naleśniki oraz mazurskie spacery!

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy